donderdag 11 december 2014

Met dank voor jullie bijdrage

Een boek maak je niet alleen, hiervoor hebben wij op diverse manieren hulp gekregen. Dit varieerde van interviews, sparren over bepaalde onderwerpen, uitproberen van een of meerdere werkvormen tot de laatste taalcheck. Hieronder vind je een lijst van eenieder die ons in meer of mindere mate heeft geholpen bij de totstandkoming van dit boek. We staan ons eigen principe voor, dus blijven we dit boek door ontwikkelen. Deze lijst blijven we dan ook continu bijwerken en aanvullen. Bepaalde bijdragen zijn ook zichtbaar in de vorm van een filmpje, praktijkervaring of blogartikel.
Nogmaals hartelijk bedankt voor al jullie enthousiasme en ondersteuning!

Jolien Boer, strategisch communicatie adviseur https://nl.linkedin.com/in/jolien-de-boer-9387737/nl
Tekstadvies, feedback model, achtergrond modellen en werkvormen en try-out sessie

Mirjam Elast-Zeeders , agile master, https://nl.linkedin.com/in/mirjamelast/nl
Tekeningen, interview, feedback op model en werkvormen en facailiteren van werkvormen tijdens verschillende bijeenkomsten
Blog uit de Praktijk: vorm een team

Ineke Veenstra, https://nl.linkedin.com/in/ineke-veenstra-678b563/nl
Interview, meelezer, feedback op model en werkvormen en de mogelijkheid om vele verschillende werkvormen uit te proberen en te faciliteren binnen de afdeling Facilitair management bij FloraHolland.
Blog: verder met het taakbord en stukje interview met Ineke
Interview Ineke

Jan-Sake Kruis, agile master, https://nl.linkedin.com/in/jansakekruis/nl
Meelezer feedback op model en werkvormen en facailiteren van werkvormen

Floor Ahrendt, https://nl.linkedin.com/in/floor-ahrendt-a6959915/nl
Meelezer feedback op model en werkvormen en facailiteren van werkvormen, daarnaast trainee waarin zij alle mogelijkheden aangrijpt om ons model en werkvormen te testen, verder verfijnen en te faciliteiten.

Ward Bergmans, https://nl.linkedin.com/in/wardbergmans/nl
feedback op model en werkvormen en facailiteren van werkvormen, waarbij Ward continu andere werkvormen uitprobeert en ons direct voorziet van feedback om de werkvormen verder te verbeteren.
Florien L. Bos https://nl.linkedin.com/in/florien-bos-6291882/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Bernard Komdeur, Lagant https://nl.linkedin.com/in/bernard-komdeur-30264b/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Francis Ebbs, https://nl.linkedin.com/in/francis-ebbs-9a82236/nl
Feedback model en werkvormen

Henk van Eijk, https://nl.linkedin.com/in/henk-van-eijk-b6447a9/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Panagwitis Fournagerakis, http://www.gardenofeden-zakynthos.com
Gastvrijheid en het bieden van de perfecte plek voor het schrijven van ons boek

Sandra Fransen,  https://nl.linkedin.com/in/sandralablans
Feedback werkvormen en try-out sessie

Verdi Heinz, https://nl.linkedin.com/in/verdiheinz/nl
Feedback en tips rondom de website

Jan Dirk Hogendoorn, https://nl.linkedin.com/in/jdhogendoorn/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Wim Hoogervorst, https://nl.linkedin.com/in/wimhoogervorst
Feedback werkvormen en try-out sessie, maar vooral samen met het team van facilitator bij Facilitair management bij FloraHolland testen van het model en de diverse werkvormen.

EJM Kennes,  https://www.linkedin.com/in/esther-kennes-353a0a13?trk=hp-identity-photo
Feedback werkvormen en try-out sessie

Jorrit Koeman,  https://nl.linkedin.com/in/jorrit-koeman-9a649b2b/nl
Feedback werkvormen en model

Esther van der Laan,  https://nl.linkedin.com/in/estherhvanderlaan/nl
Taalreview

Ir. Henk Ledderhof,  https://nl.linkedin.com/in/henkledderhof/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Marcel Mars,  https://nl.linkedin.com/in/marcelmars
Taalreview

Sylvia melzer-Slingerland,  https://nl.linkedin.com/in/sylviamelzerslingerland/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Nienke Nijenhuis,  https://nl.linkedin.com/in/nienke-nijenhuis-b3070244/nl
Taalreview

Nicolien van Paassen,  https://nl.linkedin.com/in/nicolien-van-paassen-0547bb8/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Sergio van der Pluijm,  https://nl.linkedin.com/in/bewezeneffect/nl
Interview

Ben van der Putten, https://nl.linkedin.com/in/ben-van-der-putten-71705236/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Marco van der Sar, https://nl.linkedin.com/in/marco-van-der-sar-a671aab/nl
Interview, sparren over model en werkvormen en de mogelijkheid tot het uitproberen, faciliteiten en verfijnen van de werkvormen
Blog: als de wetenschap nu eens praktisch is met interview Marco

Eric Schagen, https://nl.linkedin.com/in/ericschagen/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Evelien Top, Projectmanager en Trainer https://nl.linkedin.com/in/evelientop
Feedback werkvormen en try-out sessie

Lindy Tromp,  http://www.gardenofeden-zakynthos.com
Gastvrijheid en het bieden van de perfecte plek voor het schrijven van ons boek

Thanasis Tzaferis,  http://www.gardenofeden-zakynthos.com
Gastvrijheid en het bieden van de perfecte plek voor het schrijven van ons boek

Rick Veurink, https://nl.linkedin.com/in/rick-veurink-82b34145/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Hans Vis, https://nl.linkedin.com/in/hansvis/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Bert Vollebergh, https://nl.linkedin.com/in/bert-vollebergh-5357a9/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Janneke Vollebergh, https://nl.linkedin.com/in/janneke-vollebergh-barbiers-1330bb21/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie

Lucas Vos, CEO Royal FloraHolland, https://nl.linkedin.com/in/lucasbartvos/nl
Interview

Anneke Waanders
Feedback werkvormen en try-out sessie

Maarten Wijers, Agile analist, Spir-IT
Interview

Martin Wolters, https://nl.linkedin.com/in/martin-wolters-9444ba4/nl
Taalreview

Wendy Zandvliet,  https://nl.linkedin.com/in/wendy-zandvliet-08a1211/nl
Feedback werkvormen en try-out sessie, maar vooral samen met het team van facilitator bij Facilitair management bij FloraHolland testen van het model en de diverse werkvormen.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Wat ik van dit artikel opsteek is ...


Wat het artikel voor directer toepasbaar zou maken is ...